przedszkolnA

Oferta

Cześć! Zapraszam Cię do poznania mojej oferty fotografii przedszkolnej, gdzie każdy kadr opowiada wyjątkową historię. Wykorzystuję system ZALAMO do łatwego zamawiania odbitek online, gwarantując bezpieczeństwo i prywatność Twoich wspomnień.

Moja oferta obejmuje różnorodne tematyczne sesje przedszkolne - od karnawałowych pośród kolorowych kostiumów, po zimowe i wiosenne świąteczne ujęcia, aż do pełnych emocji reportaży z codziennego życia przedszkolnego. Uchwycę radość i naturalność Twojego dziecka, tworząc pamiątki, które przeniosą Cię w czasie do tych bezcennych chwil.

Dostępne są również sesje do zdjęć legitymacyjnych i indywidualnie projektowane dyplomy na zakończenie przedszkola. A dla tych, którzy szukają czegoś bardziej osobistego, oferuję prywatne sesje rodzinne, które mogą odbyć się w plenerze, w domu, czy w studio.

Każde zdjęcie to szansa na stworzenie czegoś wyjątkowego. Oferuję cyfrowe kopie zdjęć, ale szczerze zachęcam do wyboru wydruków, które oferuję w różnych formatach i na różnych rodzajach papierów. Papierowe zdjęcia nie znikną nagle, jak często się to zdarza z “cyfrówkami”, które były wyjątkowymi i niepowtarzalnymi pamiątkami rodzinnymi.  Możesz też indywidualnie wybrać eleganckie albumy, stylowe tripleksy, czy klasyczne ramki - wszystko, aby najlepiej uwiecznić te niezapomniane chwile.

ZALAMO

Przy sesji dla całego przedszkola nie ma opłaty za samą sesję, ponieważ zawarta jest ona w cenie odbitek kupowanych przez Rodziców online na platformie ZALAMO.

W systemie ZALAMO to Rodzice decydują, które zdjęcia podobają im się najbardziej i jaki rodzaj i rozmiar papieru im odpowiada.  Opłata za odbitki też pobierana jest online, dzięki czemu nauczyciele nie muszą już zbierać pieniędzy, tylko rozdają Rodzicom przygotowane przeze mnie paczuszki z odbitkami.

Aktualny cennik obitek to:

Rozmiar Błysk Jedwab Lustre
10 cm x 15 cm 12,00 PLN 12,00 PLN 12,00 PLN
13 cm x 18 cm 14,00 PLN 14,00 PLN 14,00 PLN
15 cm x 21 cm 15,00 PLN 15,00 PLN 15,00 PLN
15 cm x 23 cm 15,00 PLN 15,00 PLN 15,00 PLN

Jest możliwość zamówienia wersji cyfrowej zdjęcia (nie dotyczy zdjęć grupowych) w pełnej rozdzielczości za 40 PLN.

Sesje do kalendarzy

Polecam także sesje, których efektem są piękne kolorowe kalendarze dla dzieci z dużym wyjmowanym zdjęciem A4.  Cena łącznie z odbitką to 80 PLN za jedną sztukę i 45 PLN za każdą następną.

W przypadku zamawiania zdjęć do tableau, np. zdjęcia w pudełkach tekturowych, które później tworzą całość jako zdjęcie grupowe, to cena wynosi wtedy 600 PLN i obejmuje ona samą sesję i obróbkę graficzną na Photoshopie.

Cena za takie tableau wydrukowane na papierze 15cm x23cm to 5,00 PLN i na papierze 20cm x 30cm za 10 PLN.

Nie wszystkie rozmiary odbitek pozwolą na rozmieszczenie w nich całego zdjęcia.

Całe zdjęcie zmieści się na papierach o rozmiarze 10x15 i 15x23.
Część zdjęcia ulegnie wykadrowaniu przy odbitkach 13x18 i 15x21.

Dwie dziewczynki sadzą kwiaty w doniczce pośród zieleni. Na stoliczku przed nimi są są różne akcesoria ogrodnicze.